Storfe Entrecôte 600g Greater Omaha
Premium entrecôte av høy kvalitet fra Greater Omaha – rik på smak og perfekt marmorert Denne 600 grams entrecôte-biten kommer fra Greater Omaha, et av USA’s mest anerkjente storfeprodusenter kjent for sitt fokus på kvalitet, dyrevelferd og smak. Med sin imponerende marmorering og nøye utvalgte kjøttstykke, gir denne entrecôten en enestående kombinasjon av mørhet, saftighet og fyldig, naturlig kjøttsmak. Greater Omaha entrecôte kjennetegnes av sin rike marmorering, som smelter ved tilberedning og gir et saftig og smakfullt kjøtt med en myk, men fast tekstur. Dette kjøttstykket har en balansert og rund kjøttsmak med en naturlig sødme som gjør det til en favoritt blant kjøttelskere og profesjonelle kokker.
Varenummer: 110057 | EPD-nummer: | GTIN: 97059361100573
Varenummer: 110057
EPD-nummer:
GTIN: 97059361100573
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Storfe
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 962 kJ/ 230 kcal |
| Fett | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 24,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | USA |
| Opphavsland | USA |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 110057 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059361100573 |
| GTIN2 | 7225018371996 |
| GTIN3 | 70593611005704 |
| Opprettet dato | 16.06.2025 |
| Oppdatert dato | 24.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















